€ 10.00 Euro/h brutto

Pokojowki do hotelu bez języka praca Niemcy w Konstanz przy sprzątaniu pokoi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Konstanz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 miesiecy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2017 04:59

Poszukiwanie kobiety do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Konstanz w charakterze pokojówki bez języka przy sprzątaniu pokoi i pomieszczeń hotelowych.

Poszukuje pokojowki (KOBIETY) do pracy w hotelu. Praca od zaraz do 31.10.2017.
Umowa o prace na niemieckich warunkach zawarta bezposrednio z pracodawca.

Miejsce pracy: Konstanz (Niemcy) – Jezioro bodenskie – rejon turystyczny

Opis stanowiska:
- sprzatanie i utrzymywanie czystosci pokoi hotelowych
- dbanie o porzadek w hotelu

Wymagania:
- doswiadczenie w pracy w hotel u lub w gastronomie
- samodzielnosc oraz dobra ogranizacja pracy
- mile widziana znajomosc jezyka niemieckiego
- w wieku 25-45 lat
- gotowosc do podjecia pracy od zaraz

Oferujemy:
- umowa na pelnych niemieckich warunkach, zawarta bezposrednio z niemieckim pracodawca
- swiadczenia socjalne
- stawka godzinowa 10, – Euro brutto, (6 dni w tygodniu/7 godz. dziennie)
- zakwaterowanie (180, – Euro/mc z brutto)
- – prace tam gdzie inni spedzaja urlop, urocze miejsce, piekne widoki, mila atmosfera pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie aktualnego CV wraz ze zdjeciem na adres borys-personal@gmx.de

Telefon 0049 1602 163 542 (PN – PT od 08:30-16:00)

ID ogłoszenia: 44158f887e824e3b