€ 9,15€ brutto

Pomoc domowa – oferta pracy w Niemczech dla kobiety Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: 1 rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 października 2015 04:11

Poszukiwana pomoc domowa gotowa do podjęcia pracy w Niemczech przy prowadzeniu dwóch gospodarstw domowych w Stuttgarcie. Zatrudnienie dla kobiety uczciwej, rzetelnej z doświadczeniem oraz znajomością języka niemieckiego.

Praca w Stuttgarcie jako pomoc domowa. Sprzątanie dwóch sąsiadujących domów.

Zadania i obowiązki:
- Czyszczenie podłogi, sypialni i łazienki
- Sprzątanie kuchni
- Odkurzanie
- Wynoszenie i segregowanie śmieci
- Mycie okien (od czasu do czasu)
- Sprzątanie
- Prasowanie odzieży
- zamiatanie tarasu + ewentualnie drobne prace w ogrodzie

Profil osoby:
- lubi i rzetelnie wykonuje wyżej opisane prace domowe
- potrafi zarządzać domem
- ma doświadczenie w prowadzeniu gospodarstwa domowego
- jest czysta i schludna
- język niemiecki na poziomie komunikatywnym
- nie może bać się psów
- lubi dzieci
- dyspozycyjność na około rok

Wynagrodzenie: 9,15€ brutto
Liczba godzin pracy: 40-48 tygodniowo
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Proszę o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.
grazia.99@wp.pl

ID ogłoszenia: 89562d066ab566c

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Grazyna999
  • Zarejestrowany od: 25 października 2015

Inne przedmioty dodane przez Grazyna999

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Grazyna999 »