€ 2,000.00

Pomoc kuchenna od zaraz dam pracę w Niemczech Karlsruhe na zmywaku w restauracji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 listopada 2015 03:24
Pomoc kuchenna od zaraz dam pracę w Niemczech Karlsruhe na zmywaku w restauracji - Zdjęcie 1

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz jako pomoc kuchenna w restauracji na zmywaku oraz przy przygotowaniu składników. Oferta z Karlsruhe dla Polaków z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Karlsruhe, Niemcy

Zarobki: 2000

Charakterystyka stanowiska i zadania:

  • osoba na tym stanowisku będzie przygotowywała składniki, dbała o porządek na sali, zmywała naczynia oraz myła urządzenia kuchenne

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • duże zmotywowanie
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Zapewniamy:

  • umowę o pracę bezpośrednio podpisaną z pracodawcą
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach od zaraz
  • miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie oraz doprowadzanie składek
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV oraz zdjęcia na adres: kontakt@eu-workers.eu z dopiskiem: GHPK/11/2015

Kontakt telefoniczny możliwy jest pod numerem: +48 503 931 111

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-okolice-karlsruhe-id326578.html

ID ogłoszenia: 4315643f48b3d106