€ 1,800.00

Pomoc kuchenna Niemcy praca z podstawowym językiem (wyspa Juist)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Juist
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 listopada 2016 04:10

Poszukiwane osoby z minimum podstawową znajomością języka gotowe do legalnej pracy w Niemczech w charakterze pomocy kuchennej na wyspie Jiust. Pracodawca wymaga doświadczenia na podobnym stanowisku.

Agencja Zatrudnienia Derksen Polska Sp. z o.o (numer certyfikatu 4042), poszukuje dla swojego klienta osób do pracy na niemieckiej wyspie na stanowisko:

POMOCY KUCHENNEJ

Wymagamy:

- podstawowej lub komunikatywnej znajomości języka niemieckiego;
- doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku;
- sumienności i dokładności;
- komunikatywności i otwartości.

Oferujemy:

- umowę na warunkach niemieckich w pełnym wymiarze godzin;
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;
- szkolenia wewnętrzne;
- opieka i pomoc polskiego koordynatora.

Obowiązki:

- przygotowywanie składników do dalszej obróbki;
- dbałość o odpowiednie magazynowanie produktów zgodnie z zasadami BHP;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

ID ogłoszenia: 823582c326e34901