€ do uzgodnienia

Pomoc kuchenna oferta pracy w Niemczech dla Polaków na zmywaku Karlsbad

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsbad
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 października 2016 02:52

Poszukujemy chętnych do podjęcia pracy w Niemczech w charakterze pomocy kuchennej. Oferta z okolic Karlsbadu dla Polaków dotycząca zadań na zmywaku i utrzymywaniu porządku w kuchni.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miejscowość: okolice Karlsbad, Niemcy
Płaca: do uzgodnienia

Zakres zadań:

  • praca na kuchni
  • głównym zadaniem będzie zmywanie naczyń, garnków i sztućców oraz dbanie o czystość kuchni
  • wykonywanie rzeczy zleconych przez pracodawcę

Oczekiwania:

  • duża dokładność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • język niemiecki przynajmniej na poziomie podstawowym
  • solidność, rzetelność

Zapewnimy:

  • wysokie wynagrodzenie
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • niemiecką umowę o pracę
  • pracę na pełny etat z możliwością wypracowywania godzin nadliczbowych
  • miejsce zamieszkania
  • wyżywienie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na poniższy adres kontaktowy:

  • rekrutacja@tibra.com.pl

Koniecznie prosimy załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/praca-na-zmywaku-niemcy-3502583.html

ID ogłoszenia: 99558041af6efce2