€ do ustalenia

Pomoc kuchenna oferta pracy w Niemczech od zaraz, Bodensee 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bodensee
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Do ustalenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 października 2019 04:24

Restauracja z rejonu Bodensee poszukuje obecnie pomocy kuchennej do legalnej pracy w Niemczech. Zatrudnienie dostępne od zaraz z podstawową znajomością języka niemieckiego lub niemieckiego.

Dla jednego z Klientów z branży gastronomicznej poszukujemy pracowników na stanowisko pomoc kuchenna.

Zakres obowiązków:
-krojenie warzyw
-zmywanie naczyń
-dbanie o czystość w kuchni

Oczekujemy:
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-gotowość do pracy za granicą
-podstawowa znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego (mile widziana) lub chęć do jej nauki

Gwarantujemy:
-darmowe zakwaterowanie
-opieka polskojęzycznego koordynatora
-możliwość dłuższej współpracy
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@polskihr.eu z dopiskiem “pomoc kuchenna”.

ID ogłoszenia: 9255db2ded4a0f92