€ do uzgodnienia

Pomoc kuchenna w restauracji na zmywaku Niemcy praca Franfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 29 grudnia 2015 02:29

Restauracja z Frankfurtu nad Menem poszukuje pracownika od połowy stycznia 2016 na stanowisko pomoc kuchenna. Praca w Niemczech na zmywaku przy zmywaniu naczyń i zadaniach pomocniczych na kuchni.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin: praca od połowy stycznia 2016

Obowiązki:

  • prace na zmywaku polegające na zmywaniu sztućców i naczyń
  • zadania pomocnicze aktualnie niezbędne na kuchni

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia zdobytego w hotelarstwie lub gastronomii
  • gotowość do wyjazdu w celach zarobkowych za granicę
  • posiadanie aktualnych badań ze stacji sanitarno-epidemiologicznej
  • swobodna umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim
  • pracowitość, duża motywacja
  • dyspozycyjność od połowy stycznia 2016

Zapewniamy:

  • praca na podstawie legalnej umowy o pracę na czas określony
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • bardzo dobre zarobki
  • na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie bezpłatne oraz częściowe wyżywienie
  • możliwość podpisania stałej umowy

Aplikacja:
Chętnych, prosimy o kontakt za pomocą poczty elektronicznej. Wiadomość z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

  • zagranica@jobsplus.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-id334396.html

ID ogłoszenia: 187568158d77863d

1 odpowiedź na “Pomoc kuchenna w restauracji na zmywaku Niemcy praca Franfurt nad Menem”

  1. Witam prosze o pilny kontakt zależy mi bardzo 698350870