€ 8,50 euro brutto/h

Pomocnik magazyniera Niemcy praca w Stuttgarcie przy rozładunku, załadunku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 9 października 2014 02:39

Magazyn ze Stuttgartu poszukuje chętnych na stanowisko pomocnik magazynowy. Oferta fizycznej pracy w Niemczech na magazynie przy rozładunku i załadunku towarów.

Stanowisko: Pomocnik magazyniera

Lokalizacja: Stuttgart

Zarobki: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Prace mające na celu wspieranie magazynierów.
  • Pracownik odpowiedzialny będzie za wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego, np: rozładunek i załadunek towarów.
  • Do zadań należeć będzie pomoc przy transporcie.

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego wymagana jest przynajmniej na poziomie podstawowym
  • doświadczenie na magazynie będzie dodatkowym atutem podczas rekrutacji
  • osoby z własnym samochodem i prawem jazdy będą mile widziani
  • możliwość pracy w systemie zmianowym

Gwarantujemy:

  • umowa podpisana będzie bezpośrednio na linii pracownik – pracodawca
  • zapewnione jest ubezpieczenie, niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowa o pracę
  • praca w systemie dwuzmianowym – poniedziałek, środa, piątek w godzinach 8 do 20 praz sobota 8 do 16
  • pomoc w zorganizowaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane tą ofertą oraz spełniające powyższe kryteria proszone są o przesłanie CV w języku polskim i niemieckim wraz z kopiami dokumentów potwierdzających doświadczenie na adres:

  • rekrutacja@personalauspolen.eu
  • kontakt telefoniczny:

717242135/ 790707557

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22ncl0/

ID ogłoszenia: 58354354acea3fcd

1 odpowiedź na “Pomocnik magazyniera Niemcy praca w Stuttgarcie przy rozładunku, załadunku”

  1. Zainteresowany praca na dlugi okres czasu i od zaraz.tel.500 440 088.Wojtek