€ do uzgodnienia

Pomocnik na produkcji czekoladek oferta pracy w Niemczech bez języka 2017 Regensburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 12 stycznia 2017 03:43

Fabryka z Regensburga posiada wakat na stanowisko pomocnika na produkcji wyrobów czekoladowych. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik produkcyjny
Lokalizacja: Monachium i Regensburg, Niemcy
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac produkcyjnych w fabryce wyrobów czekoladowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obsługa linii produkcyjnej, zalewanie foremek a także pakowanie wyrobów do kartoników
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej oraz praktyczna umiejętność korzystania z maszyn oraz taśmy produkcyjnej
  • sprawność i zdolności manualne
  • wysoka motywacja
  • duża dokładność i precyzyjność
  • opłacone ubezpieczenie zdrowotne na minimum 30 dni, czyli składni do ZUS przez UP, KRUS lub np. ubezpieczenie przy członku rodziny
  • mile widziana będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • dużą zaletą jest prawo jazdy i możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • zamieszkanie
  • przejazdy do pracy
  • umowę zlecenie
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • dla chętnych możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o kontakt mailowy. CV należy przesłać na adres:

  • dppolskihr.3570802@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-przy-produkcji-czekoladek-niemcy-id437048.html

ID ogłoszenia: 8165876c91262c27

1 odpowiedź na “Pomocnik na produkcji czekoladek oferta pracy w Niemczech bez języka 2017 Regensburg”

  1. Piotr Schmitz na 15 stycznia 2017 @ 19:20

    Hallo,
    Interessiert eine Arbeit bitte über die Übersendung der Bewerbung auf die Adresse: l-logistyka@wp.pl

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.