€ 9 EUR/h

Pomocnik produkcji praca Niemcy w branży metalowej, Brieselang

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Brieselang
  • Opublikowany: 11 lipca 2017 16:38

Agencja rekrutacyjna dla klienta z Brieselang poszukuje pomocników do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji w branży metalowej.

Job AG, niemiecka agencja rekrutacyjna z siedzibą w Berlinie, dla swojego klienta w Brieselang pod Berlinem poszukuje:

POMOCNIKÓW PRODUKCJI w branży metalowej

Opis stanowiska:

- obsługa maszyn,
- przygotowanie maszyn do produkcji,
- kontrola jakości,
- przeprowadzanie czynności związanych z pakowaniem i transportem,

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na produkcji,
- podstawowa znajomość języka niemieckiego,
- gotowość do pracy w systemie 3 – zmianowym,

Oferta:

- niemiecka umowa o pracę,
- wynagrodzenie według taryfy BZA/DGB-TV,
- polskojęzyczna opieka w biurze,
- stała praca na pełen etat z opcją przejęcia przez klienta,

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, proszę o przysłanie swojego CV na adres berlin-industrial@job-ag.com lub o kontakt telefoniczny pod nr. tel. +49 30 4005988-14 (od pn-pt w godz. od 8-17)

ID ogłoszenia: 258596351ef5cf0e