€ 9,23 €

Pomocnik produkcji praca Niemcy w branży spożywczej bez znajomości języka, Haren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Haren
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 marca 2018 00:37

Od zaraz poszukiwani pomocnicy do pracy w Niemczech na produkcji spożywczej. Zatrudnienie w Haren bez znajomości języka przy pakowaniu oraz krojeniu mięsa drobiowego.

Upper Job, firma specjalizująca się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na rynkach zagranicznych, poszukuje obywatela/obywatelki Unii Europejskiej do pracy w Niemczech na stanowisku pomocnik produkcji (obróbka i pakowanie drobiu).

Miejsce pracy: Haren (Niemcy ).

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz.

Zakres obowiązków:
– pakowanie, krojenie, sortowanie, rozdzielanie mięsa drobiowego,
– ogólne prace przy przetwórstwie drobiu,
– praca z nożami, przy taśmie produkcyjnej;
Wymagania:
– posiadanie obywatelstwa kraju Unii Europejskiej,
– wiek maks. 40 lat (K/M),
– gotowość do pracy w systemie zmianowym (w godz. 6:00-15:00/7:00-16:00 oraz 15:00-0:00/16:00-1:00, pierwsza zmiana pracuje również w weekendy),
– od osób ze znajomością języka polskiego lub słowackiego nie jest wymagana znajomość języka niemieckiego; pozostałe osoby muszą posługiwać się językiem niemieckim w stopniu co najmniej komunikatywnym (stopień min. A2),
– mile widziane doświadczenie przy pracy z nożem;
Oferujemy:
– bardzo dobre warunki finansowe (od 9,23 €/h brutto + dodatki),
– atrakcyjne zakwaterowanie w pełni wyposażonych domkach jednorodzinnych w cenie 250 € (w tym media i Internet),
– 35-50 h pracy tygodniowo

Odnośnie szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:
eujobs@upperjob.eu
+48 577 969 501

Upper Job Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Śniadeckich 17, 00-654 Warszawa, jako administrator danych osobowych, informuje Pana/ Panią, iż:
-podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne dla realizacji procesu rekrutacji;
-przysługuje Panu/Pani prawo wglądu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania ;
-dane mogą być udostępniane przez Spółkę podmiotom zainteresowanym zatrudnieniem osób przekazujących swoje dane osobowe dla celów rekrutacji.

ID ogłoszenia: 3645aa7be7ad225b

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.