€ Do negocjacji

Poszukujemy kucharza do pracy w Niemczech z podstawowym językiem Rostock

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Rostock
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 lipca 2015 00:23

Restauracja w Rostocku poszukuje kucharza z podstawową znajomością języka niemieckiego. Atrakcyjna praca w Niemczech w gastronomii przy przygotowywaniu potraw z zachowaniem odpowiednich warunków sanitarnych.

PZ Pośrednictwo Zleceniami – Jesteśmy Agencją Pracy Tymczasowej oraz Agencją Doradztwa Personalnego (Certyfikat Nr 9252). Dajemy Tobie możliwość podjęcia pracy stałej oraz tymczasowej w wielu międzynarodowych przedsiębiorstwach na terenie całej Europy.
Dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:
Kucharz

Miejsce pracy: Niemcy

Opis stanowiska pracy:
•Sporządzanie potraw dla klientów zgodnie z przyjętymi przepisami kulinarnymi
•Przygotowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami sanitarno – higienicznymi
•Prawidłowe przechowywanie artykułów spożywczych
•Obsługa bufetów

Kandydaci powinni posiadać:
•Umiejętność pracy w grupie
•Zaangażowanie w wykonywaną pracę
•Kontaktowość
•Doświadczenie w gastronomii
•Znajomość języka niemieckiego lu angielskiego

Oferujemy:
•Pomoc w znalezieniu zakwaterowania(nocleg bezpłatny)
•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Pracę w pełnym wymiarze godzin z możliwością wypracowania nadgodzin
•Zatrudnienie przez niemieckiego pracodawcę

Jak się ubiegać:
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: +48/91 820 9705, +48/539 94 01 94 bądź mailowy: ula@pzszczecin.pl

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia! Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 133 poz, 883.

Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą naszej firmy:

Internet: www.posrednictwozleceniami.pl

ID ogłoszenia: 91755acf89579b01