€ 9,50/h brutto + zakwaterowanie

Praca fizyczna w Niemczech bez języka roznoszenie ulotek dla studentów od czerwca Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 21 maja 2018 05:41

Szukamy chętnych do fizycznej pracy w Niemczech od połowy czerwca 2018. Ogłoszenie z Berlina dla studentów bez znajomości języka niemieckiego przy roznoszeniu ulotek. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: roznosiciel ulotek – pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 9,50 euro brutto

Termin: praca od połowy czerwca do końca września 2018

Liczba miejsc: 7

Zakres zadań:

  • praca legalna w Niemczech polegająca na roznoszeniu ulotek na ulicach Berlina
  • jest to praca o charakterze fizycznym, codziennie pracownik przechodzi wiele kilometrów, konieczne wygodne obuwie
  • każda osoba otrzyma nadajnik GPS

Oczekiwania:

  • konieczne posiadanie ważnej legitymacji studenckiej lub uczniowskiej oraz ukończone 18 lat
  • dyspozycyjność w wymaganym terminie
  • samodzielność, uczciwość
  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w pokojach 2-3 osobowych
  • dofinansowanie 7 euro do posiłku w ciągu dnia
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na czas określony – od połowy czerwca do końca września 2018
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia i pomoc przy dopełnianiu spraw formlanych

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Fizyczna praca Niemcy przy roznoszeniu ulotek – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

e-mail: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 6645b01a9e697daa