€ 13,50/h brutto

Praca fizyczna w Niemczech od zaraz bez języka przy sortowaniu odpadów Köln 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 20 września 2018 06:17

Od zaraz zatrudnimy chętnych do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie 2018 w Kolonii bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • jest to praca manualna przy sortowaniu odpadów na linii w pozycji stojącej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za odpowiedni rozdział śmieci
  • zapewnione przeszkolenie z BHP i zapewnione środki ochronne!

Oczekiwania:

  • sprawność manualna
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • świetna organizacja czasu pracy
  • gotowość do podjęcia zatrudnienia od zaraz
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej i monotonnej
  • punktualność

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pracę także dla par i grup
  • zakwaterowanie zorganizowane za darmo na miejscu
  • przyjazny zespół i pełne wsparcie
  • wysokie wynagrodzenie
  • odzież roboczą a także niezbędne środki ochronne

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odpadów, Kolonia 2018”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

pl-arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 9065ba29fc4add7f