€ od 1700 euro brutto/mc

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka na produkcji AGD Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 września 2016 05:29

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka na produkcji przy montażu sprzętu AGD. Ogłoszenie z Bremen aktualne od zaraz również bez doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Bremen – okolice
Pensja: od 1700 euro miesięcznie brutto
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Zadania wykonywane będą w fabryce sprzętu AGD, osoba zatrudniona odpowiedzialna będzie za wsparcie prac produkcyjnych
  • obowiązkiem będzie montaż części z użyciem elektronarzędzi bądź ręcznie
  • kontrola jakości
  • pakowanie gotowych artykułów

Oczekiwania:

  • szczegółowość, dokładność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zręczność, spostrzegawczość
  • zaangażowanie w wykonywane zadania
  • brak nałogów
  • rzetelność i solidność
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • początkowo praca na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • przez pierwszą umowę próbną zarobki wyniosą 1700 euro miesięcznie brutto, zaś na stałej wzrosną to 1800 euro brutto miesięcznie
  • pomoc przy sprawach urzędowych
  • wsparcie przy zorganizowaniu taniego miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: produkcja-agd/10/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-agd-bez-jezyka-bremen/

ID ogłoszenia: 28057ec536e79ab1

5 Odpowiedzi na “Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka na produkcji AGD Bremen”

  1. para Basia Kazik na 29 września 2016 @ 07:42

    witamy jestesmy zainteresowani tom pracom odrazu Kazik 50 i Basia48 TEL669016833 CZEKAMY

  2. Witam jestem bardzo zainteresowana Państwa ogłoszeniem
    Mój numer 509 624 873
    email jagoda29031995@o2.pl

  3. KlaraGabriela na 30 września 2016 @ 08:08

    Witam Serdecznie Jestem wraz z moim mężem zainteresowani Państwa oferta pracy .
    Mieszkamy w Bremen od paru lat i pracowaliśmy juz na peodukcji i myślę że dobrze bedziemy sobie radzic . Ja mam 29 lat maz 33 .. jestesmy gotowi podjąć pracę. Będzie nam bardzo miło przyjechać na rozmowę kwalifikacyjna .czekamy na Odpowiedz Pozdrawiam Monika

  4. Witam…czy oferta pracy jest w ciąż aktualna??jeżeli tak proszę o kontakt aniamaruszak82@wp.pl prześlę cv i lm…pozdrawiam

  5. Bardzo chetnie podjął bym sie takiej pracy.Posiadam doswiadczenie oraz uprawnienia na wozek widlowy.pozdrawiam moj tel.+353877156093.