€ 13,50/h + dieta i premia

Praca Niemcy 2017 dla malarza przy wykończeniach od zaraz na budowie Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 6 lipca 2017 03:21

Aktualna propozycja zatrudnienia w Berlinie dla pracowników budowlanych przy wykończeniach. Niemcy praca w budownictwie na stanowisku malarza przy szpachlowaniu, gruntowaniu, tapetowaniu, malowaniu i lakierowaniu.

Stanowisko: Malarz budowlany
Nr referencyjny: MalarzPremia
Miejscowość: Berlin, Niemcy
Zarobki: od 13,50 euro na godzinę plus dieta godzinowa w wysokości 5 euro i premia – 1000 euro po 6 miesiącach i kolejne 1000 euro po roku

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za wykonywanie prac wykończeniowych, polegających na malowaniu pomieszczeń i elewacji, tapetowaniu, szlifowaniu, gruntowaniu, lakierowaniu drzwi i okien
  • dostępne są także inne stanowiska: cieśla szalunkowy, stolarz, elektryk, murarz, monter regipsów, spawacz, hydraulik

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • duża samodzielność oraz pracowitość
  • wysoka motywacja
  • zaangażowanie i niezawodność
  • wykształcenie kierunkowe
  • przynajmniej 3-5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • pracę u niemieckiego pracodawcy – bez żadnych pośredników
  • ubezpieczenie społeczne
  • niemieckie warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Zainteresowanych, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • paulina@workonpersonal.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/malarz-135eurh5eurh-dieta-2000eur-premii-3767295.html

ID ogłoszenia: 237595d6ae5bb74b

1 odpowiedź na “Praca Niemcy 2017 dla malarza przy wykończeniach od zaraz na budowie Berlin”

  1. batista1236 na 9 lipca 2017 @ 20:25

    prosze o kantakt 513393624