€ 9,23/h brutto

Praca Niemcy 2018 bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin dla par Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 8 lutego 2018 04:55

Zatrudnienie dla par na produkcji spożywczej jako pakowacz wędlin w zakładzie ze Stuttgartu. Oferta aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kiełbasy / branża spożywcza

Liczba wakatów: 1

Miejscowość: okolice Stuttgartu, Niemcy

Zarobki: 9,23 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji spożywczej jako pakowacz kiełbasy
  • do zadań należeć będzie sortowanie oraz pakowanie produktów mięsnych
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykładanie produktów na palety oraz etykietowanie
  • obowiązkiem będzie również obsługiwanie maszyn

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B oraz możliwość przyjechania do pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • dobra sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech na podstawie umowy niemieckiej
  • pracę w wymiarze 151,67 godzin miesięcznie
  • zatrudnienie w okolicy Stuttgartu
  • przeszkolenie pracownicze i możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia w pracy na produkcji żywności

Jak aplikować?
Prosimy o przesłanie zgłoszenia poprzez stronę poniższą:

Krótki link aplikacyjny: http://bit.do/pakowanie-wedlin

ID ogłoszenia: 5415a7b73bf2585b