€ 1100 euro netto miesięcznie

Praca Niemcy Berlin rozwożenie przesyłek kurier-kierowca kat.B bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lindenberg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 30 listopada 2015 02:29

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla kuriera przy rozwożeniu przesyłek. Oferta z Lindenberg (okolice Berlina) dla kierowcy kat.B bez znajomości języka niemieckiego. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: Kierowca kat.B – kurier

Miejsce zatrudnienia: Lindenberg, Niemcy

Zarobki: 1100 euro netto miesięcznie

Obowiązki:

  • pracownik zajmuje się rozwożeniem paczek kurierskich ważących do 30kg za pomocą busa na wyznaczonym terenie
  • obowiązkiem będzie obsługiwanie skanera mobilnego

Oczekiwania:

  • posiadanie prawa jazdy kat.B
  • doświadczenie w prowadzeniu busa do 3,5 t
  • duże zaangażowanie w wykonywane zadania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • duża motywacja

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • zapewniony bezpłatny transport
  • atrakcyjne zarobki w wysokości od 1100 euro netto
  • przewidziane premie pracownicze po przejściu na stałą umowę
  • ubezpieczenie
  • pracę od poniedziałku do soboty
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 600 020 328

Osoby zainteresowane powyższą ofertą mogą kontaktować się również za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość należy przesłać na adres: rekrutacja@lps.ag

źródło: http://ogloszenia.infoludek.pl/mobile/index/typ,3,start,0,size,10,idog,1482274

ID ogłoszenia: 15565ba06e1caca

1 odpowiedź na “Praca Niemcy Berlin rozwożenie przesyłek kurier-kierowca kat.B bez języka”

  1. Witam jestem zainteresowany Państwa ofertą pracy
    Posiadam prawo do jazdy kat B+E doświadczenie zdobywałem prowadzenie aut typu BUS wożąc ludzi ,przesyłek itp z Polski do Niemiec Holandii
    Robert Krahl lat35 Kędzierzyn-Koźle tel 609-159-770