€ 9 euro brutto/h + premie

Praca Niemcy bez języka dla komisjonera na magazynie z art. budowlanymi Bedburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bedburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 16 stycznia 2017 01:02

Aktualna oferta tymczasowej pracy w Niemczech na stanowisku komisjonera na magazynie z art. budowlanymi. Oferta z Bedburg bez znajomości języka i doświadczenia dla Polaków.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie z artykułami budowlanymi
Lokalizacja: Bedburg, Niemcy
Wynagrodzenie: 9 euro brutto na godzinę pracy plus premie sięgające nawet do 500 euro brutto na miesiąc

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zatrudniony na magazynie dużej hurtowni z materiałami budowlanymi
  • obowiązkiem będzie komisjonowanie towaru za pomocą wózka elektrycznego oraz skanera
  • inne prace zlecane na bieżąco (np. porządkowanie)

Oczekiwania:

  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • chęć rozwoju
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • dużą zaletą będzie czynne prawo jazdy kat.B
  • zmotywowanie i pełna dyspozycyjność
  • zdolność do przestrzegania zasad BHP
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie tymczasowej umowy o pracę
  • ubezpieczenie
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • miejsce zamieszkania
  • bardzo dobre zarobki
  • możliwość pobrania jednorazowej zaliczki w wysokości 100 euro
  • darmowy transport

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniższy adres kontaktowy:

  • rekrutacja@lps.ag z dopiskiem w nagłówku: Komisjoner

Kontakt telefoniczny: 600 02 03 28

źródło: http://www.praca4u.net/komisjoner-bedburg-id437465.html

ID ogłoszenia: 12587c0a5a62ffc

2 komentarze na “Praca Niemcy bez języka dla komisjonera na magazynie z art. budowlanymi Bedburg”

  1. +48664195081

  2. WITAM JESTEM ZAINTERESOWANY PANSTWA OFERTA PROSZE O KONTAKT 514865447
    POZDRAWIAM