€ Do uzg.

Praca Niemcy bez języka na budowie dla malarza-tapeciarza od zaraz Lipsk 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 maja 2022 01:26

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla malarzy-tapeciarzy bez znajomości języka. Zatrudnienie w Lipsku dla budowlańców z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: do ustalenia

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac budowlanych, polegających na malowaniu, tapetowaniu i lakierowaniu
  • do zadań należeć będzie zarządzanie placami budowy, układanie podłóg oraz samodzielne planowanie i konfigurowanie

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B
  • wykształcenie jako lakiernik/malarz
  • konieczność posiadania doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • przyjazne nastawienie
  • wysoka kultura osobista
  • zaangażowanie
  • punktualność
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziane ale nie jest konieczne

Zapewniamy:

  • dodatki do pensji podstawowej 0 spotkania integracyjne, napoje, owoce, parking pracowniczy, mieszkania służbowe
  • świadczenia socjalne
  • zatrudnienie w poważnej firmie niemieckiej
  • szkolenia pracownicze
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • stałe zatrudnienie
  • bardzo dobre wynagrodzenie

Aplikacja:

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/malarz-tapeciarz-niemcy,oferta,8992912

ID ogłoszenia: 2856280ef8a52592