Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ Euro

Praca Niemcy bez języka na magazynie jako komisjoner-pakowacz narządzi budowlanych, Worms

 • Kraj: Niemcy
 • Miasto: Worms
 • Znajomośc języka: bez znajomości języka
 • Doświadczenie: bez doświadczenia
 • Długość umowy: pełny etat
 • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
 • Opublikowany: 5 grudnia 2019 01:22
 • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca Niemcy bez języka na magazynie jako komisjoner-pakowacz narządzi budowlanych, Worms

Opis

Agencja „ImpactJob” dla klienta z Worms poszukuje komisjonerów-pakowaczy także bez znajomości języka do pracy w Niemczech na magazynie z elektronarzędziami.

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszego klienta z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

KOMISJONER / PAKOWACZ NARZĘDZI BUDOWLANYCH (K/M)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Komisjonowanie małych elektronarzędzi ( wiertarki, wkrętarki, tarcze, wiertła itp.)
Praca ze skanerem

WYMAGANIA:
Sprawność fizyczna
Gotowość do szybkiego wyjazdu
Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (warunek konieczny)
Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym, w tym na zmianę nocną
Dyspozycyjność do pracy w okresie świątecznym (warunek konieczny)

ZAPEWNIAMY:
Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Możliwość długotrwałego zatrudnienia w renomowanym niemieckim zakładzie
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (9,96 euro brutto/godzina + 25 % dodatku do stawki godzinowej za pracę w godzinach nocnych)
Zakwaterowanie
Pomoc w organizacji wyjazdu
Pomoc w tłumaczeniu i przygotowaniu dokumentów
Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

1) Klikając przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Monikę Kowacz prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą Impact Job Monika Kowacz, ul. Żwirki i Wigury nr 28, 32-305 Skawina, numer NIP: 6792949839, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów procesu rekrutacji na stanowisko na które niniejszym aplikujesz oraz na udostępnianie tych danych pracodawcom zagranicznym z terenów Niemiec i Austrii, z którymi współpracuje Administrator i którzy oferują możliwość zatrudnienia na tym stanowisku.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
2) Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych jest Monika Kowacz prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Impact Job Monika Kowacz, ul. Żwirki i Wigury nr 28, 32-305 Skawina, numer NIP: 6792949839, REGON: 364356172. Administrator jest agencją zatrudnienia, która świadczy usługi pośrednictwa pracy, polegające na kierowaniu osób do pracy za granicę u pracodawców zagranicznych. Możesz się skontaktować z Administratorem pod numerem telefonu: + 48 696 957 736 oraz pod adresem e-mail: m.kowacz@impactjob.eu. Celem zbierania Twoich danych osobowych jest świadczenie przez Administratora usług pośrednictwa pracy, polegających na kierowaniu osób do pracy za granicę u pracodawców zagranicznych. Przetwarzanie Twoich danych osobowych jest niezbędne do świadczenia Tobie ww. usług przez Administratora, w tym do podjęcia działań prowadzących do zawarcia z Tobą umowy o kierowanie do pracy za granicą u pracodawcy zagranicznego prowadzącej do podjęcia przez Ciebie zatrudnienia bezpośrednio u tego pracodawcy (podstawą prawną przetwarzania tych danych jest art. 6 ust. 1 lit. b Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych) oraz do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na Administratorze w związku z tego typu usługami (art. 85 ust. 1 i 2 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, tekst jednolity: Dz.U. 2017 poz. 1065). Jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym również dla celów innych (w tym przyszłych) rekrutacji, to dane te są zbierane również w celu oferowania Tobie możliwości podjęcia zatrudnienia u pracodawców zagranicznych z ww. państw za pośrednictwem Administratora. Podstawą przetwarzania tych danych jest wyrażona przez Ciebie zgoda (podstawą prawną przetwarzania tych danych jest art. 6 ust. 1 lit. a Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych). Twoje dane osobowe wskazane w ustawie z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz ustawie z dnia 20 kwietnia 2004 r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji i świadczenia Tobie przez Administratora usługi pośrednictwa. Pozostałe dane osobowe, które nie są wymagane przez przepisy prawa, a które przekazałeś Administratorowi (np. zdjęcie swojego wizerunku), są przetwarzane na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych osobowych, które podałeś oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Żądanie odwołania zgody lub realizacji sw

     

ID ogłoszenia: 2125de65568d94f7

 

ilość wszystkich wyświetleń: 628, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez języka na magazynie jako komisjoner-pakowacz narządzi budowlanych, Worms”

 1. GrzesiekDrag na 27 grudnia 2019 @ 21:15

  Witam serdecznie z tej strony Grzegorz Drąg,
  jeśli jest taka możliwość u was pracować to
  proszę o kontakt telefoniczny pod nr. 576608877

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.