€ 7,86 euro/h brutto

Praca Niemcy bez języka na magazynie komisjonowanie/skanowanie Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 14 marca 2014 00:34

Magazyn z Lipska zatrudni pracowników fizycznych. Praca w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego przy komisjonowaniu artykułów za pomocą systemu słuchawkowego.

Stanowisko: Komisjoner

Miejsce pracy: Lipsk

Zarobki: 7,86 euro/h brutto plus dodatki

Obowiązki:

  • Pracownik będzie odpowiadał za komisjonowanie produktów z użyciem zestawu słuchawkowego.
  • Zadaniem będzie zbieranie i kompletowanie produktów zgodnie z zamówieniem klientów
  • Do zadań należeć będzie również pakowanie a także przepakowanie towarów.

Oczekiwania:

  • obowiązkowym warunkiem jest posiadanie doświadczenia w pracy komisjonera ze słuchawkami
  • spostrzegawczość, odpowiedzialność
  • szybkie tempo pracy,
  • atutem będzie możliwość przyjazdu do pracy własnym autem
  • gotowość do podjęcia pracy na zmiany
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Oferta:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie
  • możliwe dodatkowe wynagrodzenie za pracę w święta
  • możliwość korzystania z firmowej stołówki
  • zamieszkanie
  • pracę na dłużej

Aplikacja:
Zgłoszenia zawierające CV oraz numer referencyjny w tytule-KOM/LIPSK- prosimy przesłać na adres:

  • praca.niemcy@workservice.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-magazynu-skaner-2243069.html

ID ogłoszenia: 6105321ddff77fad

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez języka na magazynie komisjonowanie/skanowanie Lipsk”

  1. Albert1988 na 20 marca 2014 @ 15:52

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r. (Dz.U. 1997 nr 133, poz.883).”