€ 8,80 euro brutto/h

Praca Niemcy bez języka na magazynie przy komisjonowaniu Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 22 października 2015 02:53

Magazyn z artykułami spożywczymi zatrudni do pracy w Niemczech Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Hamburga przy komisjonowaniu i pakowaniu towarów.

Stanowisko: Komisjoner na magazynie

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,80 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • pracownik będzie zajmował się komisjonowaniem produktów zgodnie z zamówieniem
  • praca wymaga obsługi skanera ręcznego oraz wózka elektrycznego niskiego składowania
  • obowiązkiem będzie dbanie o czystość na magazynie
  • osoba zatrudniona wykonuje zadania ściśle z przepisami BHP

Oczekiwania:

  • atutem będzie posiadanie własnego auta
  • możliwość wykonywania prac fizycznych
  • brak problemów ze zdrowiem
  • praktyczna zdolność obsługi wózka widłowego niskiego składowania
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na magazynie z obsługą skanera przez przynajmniej 3 miesiące

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 8,80 euro brutto na godzinę pracy
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • opłacone zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę
  • możliwość pracy w weekendy
  • zatrudnienie na pełny etat
  • możliwość wypracowywania nadgodzin jeżeli zajdzie taka potrzeba

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłki dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • praca.niemcy@workexpress.pl

ID ogłoszenia: 8475627bbf228185