€ 1300 Euro netto/mc

Praca Niemcy bez języka pomocnik produkcji opakowań plastikowych, Coburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Coburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 12 sierpnia 2021 00:16

Fabryka z Coburga poszukuje chętnych do rozpoczęcia pracy w Niemczech jako pomocnik przy produkcji opakowań plastikowych. Oferta bez znajomości języka niemieckiego!

Zakres obowiązków:

prace produkcyjne pomocnicze przy produkcji opakowań do golarek oraz wytłoczek do bombonierek

Oferujemy:

wynagrodzenie wg stawki: 10,45 Euro brutto/godz

+ 1 Euro netto/godzina, czyli dodatkowo 8 Euro netto dziennie za znajomosc j. niemieckiego

office@gpjc.eu

ID ogłoszenia: 406113c39c2ee53