€ 7,50 za godz./brutto

Praca Niemcy bez języka przy pakowaniu na magazynie od zaraz Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Cottbus
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 kwietnia 2014 21:43

Magazyn z Cottbus poszukuje pakowaczy bez znajomości języka niemieckiego do pracy na magazynie. Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków przy zbieraniu zamówień i pakowaniu części samochodowych.

Stanowisko: Praca na magazynie
Lokalizacja: Niemcy, Cottbus
Wynagrodzenie: 7,50 za godz./brutto

Zadania:
Do zadań pracownika będzie należało:
- przyjmowanie zamówień
- szukanie towarów na magazynie
- pakowanie produktów do wysyłki
- skanowanie paczek
- wprowadzanie aktualizacji na komputerze
- itp.

Wymagania:
- osoba zdrowa, bez nałogów
- chęć do pracy
- zaangażowanie
- doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- umiejętność pracy w grupie
- wyjazd za granicę na minimum 3 miesiące
- zainteresowania motoryzacyjne mile widziane

Oferujemy:
- zmiany nocne
- zapewniamy zakwaterowanie bezpłatne
- brak ukrytych opłat
- możliwość kontaktu z polskim koordynatorem
- pomoc w pierwszych dniach
- po tygodniu pracy możliwość pobrania zaliczki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie poprzez wysłanie CV na adres: zuber@consultant.com w tytule wpisując: „pakowanie magazyn Cottbus”

Źródło: http://niemcy.praca123.eu/ogloszenia/oferty-pracy-w-niemczech-na-magazynie-przy-pakowaniu-bez-znajomosci-jezyka-cottbus/

ID ogłoszenia: 268533acf5cdca57

9 Odpowiedzi na “Praca Niemcy bez języka przy pakowaniu na magazynie od zaraz Cottbus”

  1. Witam , wraz z moim chłopakiem bylibyśmy zainteresowani Państwa ofertą. Obydwoje jesteśmy młodzi , sprawni fizycznie , zmobilizowani , chętni do pracy . Nie posiadamy nałogów , szybko się uczymy oraz doskonale sprawdzamy się w pracy zespołowej. Nie jest dla nas żadną przeszkodą natychmiastowy wyjazd z kraju. Mój chłopak nie tylko interesuję się motoryzacją ale również pracował w Polsce jako mechanik co z pewnością będzie dużym plusem w tej pracy.

    nr kontaktowy : 730763270

  2. pociotek74 na 5 kwietnia 2014 @ 13:04

    Witam jestem zainteresowany ofertą,posiadam uprawnienia na wózek widłowy ma doświadczenie na wózku oraz magazynier staz13 lat

    Tel:767224050,503123968
    E-mail : pociotek74@wp.pl

  3. Sylwek1995 na 5 kwietnia 2014 @ 22:54

    Witam wraz z moim kolegą bylibyśmy zainteresowani Państwa ofertą. jesteśmy chętni do pracy sprawni fizycznie , nie posiadamy nałogów , szybko się uczymy oraz doskonale sprawdzamy się w pracy zespołowej. Nie jest dla nas żadną przeszkodą że byśmy wyjechali z kraju . nr kontaktowy :693547186 Pozdrawiam.

  4. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą mam doświadczenie na produkcji jestem młody ambitny bardzo dobrze radzę sobie w pracy zespołowej gotowy do wyjazdu od zaraz

  5. notimetoregret na 6 kwietnia 2014 @ 22:26

    Witam wraz z moim chłopakiem bylibyśmy zainteresowani Państwa ofertą. Oboje jesteśmy chętni do pracy, oboje skończyliśmy szkołe średnią i bardzo nam zależy na tym aby wyjechać do pracy. – nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Radzimy sobie w pracy zespołowej, jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i pełni chęci do pracy – jak wspominałam wcześniej. Gotowi do wyjazdu od zaraz, nr kontaktowy 721093939.
    e-mail: notimetoregret@o2.pl
    Pozdrawiamy

  6. witam,jestem zainteresowany panstwa oferta,mam 35lati jestem czlowiekiem bez nalogow,posiadam rowniez prawojazdy kat.b,jestem rowniez czlowiekiem pracowitym,prosze o kontakt jak by panstwo byli zainteresowani moja osoba,moj.nr,885243749.

  7. Witam jestem zainteresowany panstwa oferta pracy w Niemczech.
    jestem uczciwy,pracowity, dyspozycyjny. prosze o katakt moj nr 501194812

  8. Witam wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani ofertą pracy
    jesteśmy sprawni fizycznie i nie boimy sie żadnej pracy
    mam 20 lat a kolega 22 lata prosze o kontakt 513656279 lub na email mcpeter4@interia.pl

  9. Witam jestem zainteresowany państwa praca wraz z kolegami jest nas 4 nie boimy się pracy rzetelnie i uczciwie podchodzimy do pracy każdy ma prawo jazdy i samochód Bez Nałogów więc od zaraz możemy pracować proszę o kontakt 663557516 lub email patryczek13013@interia.pl

    Pozdrawiam Patryk