€ do uzgodnienia

Praca Niemcy bez języka przy pakowaniu wędlin od zaraz w Bonndorf im Schwarzwald

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bonndorf im Schwarzwald
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 września 2019 04:53

Zakład mięsny z Bonndorf im Schwarzwald zatrudni od zaraz osobę przy pakowaniu wyrobów. Oferta aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik produkcji – pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Bonndorf im Schwarzwald, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w zakładzie mięsnym przy pakowaniu wędlin oraz mięs
  • do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie praca w dziale pakowania, prace wykonywane są przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik odpowiedzialny jest za kartonowanie produktów i przeprowadzanie kontroli jakości

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie mile widziana
  • dostępność do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • zakwaterowanie do 0,9 km od miejsca pracy
  • wynagrodzenie pozataryfowe
  • terminowe wypłacanie pensji
  • darmowy pakiet odzieży roboczej
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie albo pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • rocznie do 30 dni urlopu
  • wszelkie dodatki zgodnie z umową zbiorową BZA-DGB
  • dodatki na święta bożonarodzeniowe oraz urlop
  • wsparcie zespołu
  • możliwość przejścia na zatrudnienie bezpośrednio przez niemieckiego pracodawcę

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

www.billharz.de/pl/dla-kandydatow/aktualne-oferty/formularz-rekrutacyjny/

źródło: www.billharz.de/pl/dla-kandydatow/aktualne-oferty/pomocnik-produkcyjny-mkr-ref-nr808165/

ID ogłoszenia: 9435d82831cce09b