€ 8,20 euro brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka komisjoner na magazynie od zaraz Gotha

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Gotha
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 5 maja 2016 00:28

Oferujemy zatrudnienie w Gotha dla osób bez znajomości języka niemieckiego przy komisjonowaniu i zbieraniu zamówień. Praca w Niemczech od zaraz na magazynie.

Stanowisko: Komisjoner – Magazynier

Lokalizacja: Gotha, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,20 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • zbieranie towaru na magazynie z użyciem wózka a także skanera ręcznego
  • jest to praca samodzielna, jednak wymaga również czasem pracy zespołowej
  • pracownik zajmować się będzie również komisjonowaniem produktów
  • inne zadania zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • umiejętność podejmowania decyzji
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • przywiązywanie uwagi do detali
  • dokładność
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech na podstawie legalnej umowy tymczasowej
  • wynagrodzenie wypłacane na czas w walucie euro
  • lokum
  • zapewnione szkolenia pracownicze, np.: z obsługi wózka widłowego a także systemu komputerowego

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów kontaktowych na adres:

  • rekrutacja@contrain.pl

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-magazynowy-komisjoner-id355849.html

ID ogłoszenia: 966572a4efe9bb14