€ 13,50/h +zakwaterowanie

Praca Niemcy bez znajomości języka dla par na produkcji deserów od zaraz Berlin 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 stycznia 2021 04:10

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Berlina na produkcji deserów mrożonych. Niemcy praca dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym bezpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od lutego 2021

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 12,50/h brutto plus dodatek za pracę w warunkach chłodniczych w wysokości 1 euro

Umowa: 6 miesięcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Obowiązki:

  • praca w nowoczesnej i bezpiecznej fabryce spożywczej na produkcji deserów mrożonych
  • przez pierwsze dni pracownik przejdzie szkolenie i otrzyma strój
  • prace będą polegały na pakowaniu gotowego produktu, przeprowadzaniu kontroli jakości, obsługiwaniu urządzeń, dostarczaniu składników itp.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolność do pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz na pół roku
  • mile widziane doświadczenie
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • ubezpieczenie
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • pracę w systemie zmianowym
  • bezpłatne zamieszkanie – wyłącznie koszt mediów plus ewentualne zniszczenia
  • umowę na okres połowy roku
  • bardzo dobre zarobki i dodatki, np. system poleceń pracowniczych
  • premie za frekwencje
  • dodatki na święta
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com z dopiskiem produkcja deserów, od lutego 2021 Berlin

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-dla-par-od-zaraz-produkcja-deserow-berlin/

ID ogłoszenia: 5275ffd738c79b99