€ 1925/mc +zakwaterowanie

Praca Niemcy bez znajomości języka dla par przy pakowaniu kawy od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 września 2019 04:04

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Hamburgu dla par przy pakowaniu kawy. Oferta aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: 1925 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • nieskomplikowana praca pakowacza przy manualnym składaniu opakowań, wkładaniu do środka wypełnienia wraz z kawą i gadżetem i zamykaniu
  • do zadań należeć może również montaż zabezpieczeń, etykietowanie, foliowanie

Oczekiwania:

  • zmotywowanie, zaangażowanie
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dostępność od zaraz
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na 3 miesiące próbne
  • opcja przedłużenia zatrudnienia dla pracowników najlepszych
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w hotelu robotniczym o podwyższonym standardzie – mieszkania świeżo po remoncie, z telewizorami, łazienką z prysznicem, pralką, w pełni wyposażoną kuchnią
  • pełny etat
  • prawo do płatnego urlopu

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Niemcy praca pakowanie kawy, Hamburg wrzesień_19

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 7795d753cec4f861

6 komentarzy na “Praca Niemcy bez znajomości języka dla par przy pakowaniu kawy od zaraz Hamburg”

  1. anita rybkiewicz na 10 września 2019 @ 02:27

    Dzień dobry jestem zainteresowana praca na tym stanowisku uprzejmnie prosze o kontakt dziękuję i pozdrawiam

  2. Jestem zainteresowana, prosze o kontakt wiola1970_35@o2.pl lub tel. 509990850

  3. Zainteresowana dunieczka1@wp.pl

  4. Zainteresowana proszę o kontakt patkaaa4566@gmail.com

  5. Wiktoria1999 na 20 września 2019 @ 12:02

    Chętna para, proszę o kontakt.
    wiktoria.zawadaw@interia.pl
    Lub pod numer 797384104

  6. Jestem zainteresowana proszę o kontakt ulkap24@op.pl