€ do uzgodnienia

Praca Niemcy bez znajomości języka Dortmund od zaraz na magazynie z elektroniką

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 25 lutego 2016 05:06

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie z elektroniką przy kompletowaniu zamówień. Zatrudnienie w Dortmundzie dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Magazynier

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik będzie odpowiedzialny za zbieranie zamówień, które są przez klientów składane drogą elektroniczną. Zadania polegają na pełnym skompletowaniu zamówienia oraz zapakowanie go do wysyłki. Konieczne będzie oklejenie przesyłek odpowiednimi oznaczeniami oraz naklejką adresową.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego jest mile widziana jednak niekonieczna
  • przykładanie się do zadań
  • odpowiedzialność
  • elastyczność godzinowa – możliwość pracy zmianowej
  • mobilność

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy czasowej od zaraz
  • pomoc polskiego kadrowego na miejscu
  • wsparcie we wszelkich kwestiach – również urzędowych
  • odpłatne zakwaterowanie na miejscu

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.
Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
Magazyn z elektroniką, Dortmund

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf
arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 4756ce57767d166

3 Odpowiedzi na “Praca Niemcy bez znajomości języka Dortmund od zaraz na magazynie z elektroniką”

  1. Marcin1991 na 25 lutego 2016 @ 05:08

    Witam jestem zainteresoway pracą
    Tel 538 441 626

  2. patrycja.jagiella na 25 lutego 2016 @ 17:21

    Witam serdecznie jestem zainteresowana ofertą pracy wraz z chłopakiem. Jesteśmy młodzi (20 i 23 lata), odpowiedzialni, bez nałogów, pracowici i sumienni. Szybko przyswajamy nowe wiadomości i umiejętności. Posiadamy prawo jazdy i własny samochód. Jesteśmy gotowi to wyjazdu w każdej chwili. Prosimy o kontakt piters1001@o2.pl lub pod nr. tel. 725-494-072.

  3. Witam , wraz z partnerką poszukujemy stałej legalnej pracy w Niemczech bez znajomości języka, mam41 lat ,
    partnerka ma 36 lat z wykształceniem średnim z doświadczeniem w pracy na produkcji ponad 4 lata.
    Ja posiadam wieloletnie doświadczenie przy remontach mieszkań, sklepów itp,
    ale praca na produkcji również mnie interesuje
    prawo jazdy kat „B” i własny samochód.
    Kontakt tel. 511-658-771
    e-mail :robert.pawlowski74@gmail.com