€ 1780 euro brutto/mc

Praca Niemcy bez znajomości języka Hamburg na produkcji lodów od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 czerwca 2017 01:50

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz na produkcji lodów i deserów mrożonych. Zatrudnienie w Hamburgu dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji lodów
Miejscowość: Hamburg, Niemcy
Zarobki: 1780 euro brutto miesięcznie
Umowa: na czas określony

Obowiązki:

  • praca na hali produkcyjnej fabryki zajmującej się wytwarzaniem lodów i deserów mrożonych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie mas, zdobieniem, dbaniem o ciągłość produkcyjną
  • sprawowanie kontroli jakości oraz obsługa prostych maszyn produkcyjnych
  • pakowanie gotowych produktów, które spełniają wymogi jakościowe
  • zadania wykonywane są w warunkach chłodniczych (pracodawca zapewnia specjalną odzież, chroniąca przed niskimi temperaturami)

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz i możliwość podjęcia pracy na okres 3 miesięcy
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • brak problemów z pracę zmianową
  • duża dokładność, odpowiedzialność, zorganizowanie
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku i nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • pracę od zaraz na 3 miesiące
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w hotelu robotniczym, koszt miesięczny to 200 euro

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Produkcja lodów i mrożonek, Hamburg″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit@berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 1305933cc0da15c5

3 Odpowiedzi na “Praca Niemcy bez znajomości języka Hamburg na produkcji lodów od zaraz”

  1. Ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani. Mój adres email to: wigusniedzwiedziadel@wp.pl
    Prosimy o pozytywne rozpatrzenie.

  2. Witam jestem zaineresowany Waszą ofertą, jestem na terenie Holanndi zalerzy mi o szybki kontakt. Moj e-mail darius1231@onet.pl

  3. Alicja1234 na 27 czerwca 2017 @ 10:03

    witam jestem zainteresowana Wasza oferta . prace mogę podjąć od zaraz mój e-mail alicja3411@onet.pl . Proszę o kontakt .ZGORY DZIEKUJE