€ 1800-4000 euro/mc + zamieszkanie

Niemcy Praca bez znajomości języka na budowie jako murarz-tynkarz Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Westfalia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 października 2016 03:05

Firma budowlana z siedzibą w Westfalii oferuje zatrudnienie dla pracowników budowlanych na stanowisku murarza-tynkarza. Niemcy praca bez znajomości języka również przy dociepleniach.

Stanowisko: Pracownik budowlany – murarz
Miejsce zatrudnienia: Westfalia, Niemcy
Wynagrodzenie: 1800-4000 euro na miesiąc

Opis stanowiska pracy:

  • prace budowlane – stawianie domów, tynkowanie, montaż dociepleń

Oczekiwania:

  • praktyczna umiejętność montażu dociepleń
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość
  • prawo jazdy kat.B
  • otwartość
  • duże zaangażowanie, chęci
  • zmotywowanie, energiczność
  • elastyczność
  • możliwość pracy na wysokościach
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • zdolność posługiwania się agregatem tynkarskim

Zapewniamy:

  • raz w miesiącu zjazdy do Polski
  • możliwość korzystania z pakietu świadczeń socjalnych
  • darmowy przejazd do Niemiec
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracy
  • stałe zatrudnienie i bardzo dobre warunki
  • wysokie zarobki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 61557fab165ac23f