€ 1500-1800/mc netto

Praca Niemcy bez znajomości języka na budowie przy wykończeniach od zaraz Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 22 października 2020 01:18

Z bezpłatnym zakwaterowaniem oferta pracy w Niemczech od zaraz na budowie przy wykończeniach. Zatrudnienie w Kassel bez znajomości języka dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miasto: Kassel, Niemcy

Pensja: od 1500 do 1800 euro netto miesięcznie

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 1

Zakres zadań:

  • prace budowlane przy remontach i wykończeniach
  • obowiązkiem będzie układanie płytek

Oczekiwania:

  • atutem będzie prawo jazdy oraz własny samochód
  • dyspozycyjność od zaraz
  • chęć podjęcia pracy za granicą
  • doświadczenie

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • opcja podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • ubezpieczenie społeczne opłacane do ZUS
  • pomoc przy prostym i zdalnym dopełnieniu formalności
  • wynagrodzenie wypacane terminowo, do 11 każdego kolejnego miesiąca
  • za polecenie pracownika premia w wysokości 100 euro
  • opcja pobierania zaliczek w trakcie pracy
  • opiekę koordynatora
  • pracę w dni robocze po 40 do 60 godzin w tygodniu

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.infopraca.pl/praca/ukladnie-plytek-prace-wykonczeniowe-od-zaraz-lp/niemcy-okolice-kassel/15311401

ID ogłoszenia: 5995f8ff922a1f45