€ do uzgodnienia

Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie operator wózka widłowego Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Lipsk
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 4 lipca 2016 02:03

Magazyn z siedzibą w Lipsku oferuje pracę w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego. Zatrudnienie na stanowisku operatora wózka widłowego od zaraz.

Stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • pracownik będzie zajmował się zadaniami magazynowymi z użyciem wózka widłowego, np: rozładunkiem towaru i załadunkiem
  • obowiązkiem będzie również kontrola dokumentacji magazynowej, dbanie o porządek
  • kilka razy w roku niezbędna będzie pomoc przy inwentaryzacjach
  • inne prace zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • konieczne będzie doświadczenie przy obsłudze wózka widłowego
  • atutem będzie zdolność obsługi programów magazynowych
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku preferowane
  • posiadanie aktualnych uprawnień do korzystania z wózków widłowych
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • zatrudnienie w młodym zespole
  • przyjazne środowisko pracy
  • miejsce zamieszkania
  • możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia w zagranicznej firmie

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 67957796735ac217