€ do ustalenia

Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie odzieżowym Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 28 maja 2015 01:25

Magazyn z odzieżą oraz obuwiem zatrudni chętnych bez znajomości języka i doświadczenia do zbierania i pakowania zamówień. Niemcy praca od zaraz w Kolonii.

Stanowisko: Pracownik magazynowy

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Ogłoszenie dotyczy pracy w Niemczech na magazynie z odzieżą oraz obuwiem.
  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień oraz pakowanie towaru.
  • Odzież przed wysyłką należy odpowiednio zabezpieczyć.
  • Pracownik może zostać przydzielony do innych prac magazynowych

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
  • zdolność do wykonywania zadań zgodnie z zasadami BHP
  • obowiązkowość, dokładność
  • umiejętność szybkiego nawiązywania i utrzymywania kontaktów
  • optymizm
  • gotowość do wykonywania prac fizycznych
  • dobre zorganizowanie

Oferujemy:

  • pracę w firmie ze stabilną pozycją na rynku
  • legalne zatrudnienie zgodne z niemieckim prawem pracy
  • pełne wprowadzenie
  • przyjazne środowisko pracy
  • opieka na miejscu
  • pracodawca zapewnia miejsce zamieszkanie, płatne symbolicznie w wysokości 150 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości email proszę napisać „Praca na magazynie odzieżowym, Imię i nazwisko″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

neuearbeit[at]berlin.com

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 309556607ec0306a

2 komentarze na “Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie odzieżowym Kolonia”

  1. Roksana1996 na 30 maja 2015 @ 17:47

    Witam.
    Jestem zainteresowana państwa ofertą pracy, z chęcią się jej podejmę.
    Nr kontaktowy:+491521843624

  2. kamil-klm na 4 czerwca 2015 @ 12:55

    witam
    jestem zainteresowany tą ofertą .posiadam również niewielkie doświadczenie w pracach magazynowych.
    nr kontaktowy;+4915213381349
    z góry dziękuje