€ 11 euro brutto/h + dodatki

Praca Niemcy bez znajomości języka na magazynie z obuwiem od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 24 listopada 2016 05:15

Od zaraz możliwość zatrudnienia na magazynie obuwniczym z Dortmundu dla osób bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień. Niemcy praca dla Polaków na minimum 3 miesiące.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz
Miejscowość: Dortmund, Niemcy
Wynagrodzenie: 11 euro brutto na godzinę pracy plus dodatek za pracę na zmianie nocnej w wysokości 1,50 euro do każdej godziny

Zakres zadań:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni obuwniczej, która prowadzi sprzedaż towarów online
  • obowiązkiem pracownika będzie zbieranie towarów z użyciem skanera ręcznego oraz przygotowywanie ich do wysyłki
  • do zadań należy rozładunek dostaw, prace inwentaryzacyjne oraz porządkowe

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczecch i dyspozycyjność na 3 miesiące
  • chęć rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji
  • odwaga, odpowiedzialność, dobra organizacja czasu pracy
  • kreatywność, samodzielność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • niezbędne będzie aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • szybkie wdrażanie się w obowiązki

Oferujemy:

  • początkowo zatrudnienie na okres próbny, trwający 3 miesiące
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia
  • dodatki za pracę na zmianie nocnej
  • pomoc w formalnościach i wsparcie w znalezieniu zamieszkania oraz z uzyskaniem świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.
Wiadomość z CV oraz LM należy skierować za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Dortmund”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 4485836490b2eb87