€ 1900-2400 brutto/mc

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji AGD od zaraz Monachium 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2018 03:09

Szukamy od zaraz chętnych także bez znajomości języka na produkcję przy montażu sprzętu AGD w fabryce z Monachium. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków 2019.

Stanowisko: Pracownik produkcji AGD

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Pensja: 1900 do 2400 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 6

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca wykonywana ręcznie
  • obowiązkiem będzie montowanie części sprzętu AGD
  • pracownik będzie obsługiwał różnego rodzaju narzędzia oraz elektronarzędzia
  • dbanie o wysoką jakość produktów

Oczekiwania:

  • sprawność manualna
  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • pełne zaangażowanie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy na 2 miesiące
  • przedłużenie zatrudnienie dla pracowników najsumienniej wypełniających powierzone obowiązki
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • zakwaterowanie zorganizowane w cenie 250 euro od osoby miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja sprzętu dużego AGD – 02.2019, Monachium

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-sprzetu-agd-munchen/

ID ogłoszenia: 9885a8488833048e

14 komentarzy na “Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji AGD od zaraz Monachium 2019”

  1. Jestem zainteresowana moj nr 608248171

  2. najlepszy na 15 lutego 2018 @ 10:31

    Jestem zainteresowany mój numer 886283279

  3. Ewelinkaaaa97 na 15 lutego 2018 @ 11:11

    Jestem zainteresowana razem z narzeczonym ,roszę o kontakt 661 740 409 e mail: epawlak.97@wp.pl

  4. Witam.

    Jestem zainteresowany ofertą.
    Bardzo proszę o kontakt:
    tel. 794070343
    e-mail: mikokeys@gmail.com

    Pozdrawiam.

  5. Kamil82sc na 16 lutego 2018 @ 04:54

    Jestem zainteresowany. Mam wieloletnie doswiadzczenie na produkcji w branzy automotive jako monter operator produkcj, operator wtryskarek napylarek, materialowy, teamleader, ustawiaczprocesu wtryskarek i form. Moj numer 515 439 881 , email: Sopelsc@op.pl. Prosze o kontakt

  6. Marcin300 na 16 lutego 2018 @ 11:33

    Gdzie wy do Niemiec do roboty jak po Polsku czytać nie potraficie. Jest jak byk podany adres e-mail na który trzeba wysłać CV a pod każdym ogłoszeniem numery telefonów podajecie- chyba po to,żeby jakiś małolat spisał i w ..uja was robił. Ogarnijta się 😀

  7. Wysłałem meila, proszę o kontakt 512570975

  8. Proszę o kontakt. Wysłałem CV. 511 89 83 89

  9. Jestem zainteresowany, proszę o kontakt Kamil.stolarczyk@op.pl

  10. sylwia trybek na 17 lutego 2018 @ 12:22

    Witam serdecznie. Jestem zainteresowana ogłoszeniem i bardzo prosze o kontakt. Mój mail to sylwiatrybek@op.pl Niestety nie znam jezyka niemieckiego ale szybko sie ucze i jestem bardzo obowiązkowa w wykonywaniu swoich obowiązków . Pozdrawiam .

  11. Jakub Ewelina na 18 lutego 2018 @ 16:46

    Jesteśmy zainteresowani proszę o kontakt 792957441 aktualnie jesteśmy w niemczech

  12. Jestem zainteresowany. Prosze o kontakt 783072310.

  13. Jestem zainteresowana. prosze o kontak 535861404

  14. jestem zainteresowany telefon:882849798