€ 1400-1600 netto +M

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji armatury od zaraz Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 września 2019 04:51

Oferta aktualnej pracy w Niemczech od zaraz jako pomocnik na produkcji armatury łazienkowej i kuchennej. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Hanoweru.

Stanowisko: Pomocnik produkcji armatury kuchennej oraz łazienkowej

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac pomocniczych w fabryce na produkcji armatury kuchennej oraz łazienkowej – zlewów oraz umywalek
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie obróbka elementów oraz kontrolowanie ich jakości
  • pracownik będzie układał, zawieszał elementy oraz obsługiwał maszyny
  • inne zadania będą zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • punktualność, sumienność, pracowitość
  • zaangażowanie, niezawodność
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego – osoby ze znajomością mogą liczyć na dodatkowe premie
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane zgłoszenia od par/grup/osób z własnym autem na wyjazd
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy polsko-niemieckiej
  • pełny etat
  • przejrzyste warunki zatrudnienia – druk A1, kartę EKUZ oraz dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne
  • bardzo dobre zarobki
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie niedaleko fabryki
  • premia frekwencyjna to 100 euro netto
  • premię świąteczną oraz wakacyjną
  • jeżeli nie będzie pracy – płatne przestojowe
  • wsparcie koordynatora
  • za pracę na noce i w godzinach nadliczbowych +25%

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ofertą powyższą proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/produkcja-armatury

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/303804/0

ID ogłoszenia: 3535d8bda6028b17