€ 1850/mc brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Drezno
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 kwietnia 2018 05:49

Praca w Niemczech do podjęcia dla osób bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji napojów izotonicznych. Zatrudnienie w fabryce z Drezna od zaraz z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miasto: Drezno, Niemcy

Zarobki: 1850 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

  • dbanie o wysoką jakość produktów
  • obsługa urządzeń produkcyjnych po gruntownym szkoleniu pracowniczym
  • prace porządkowe
  • pakowanie produktu gotowego

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • samodzielność oraz równocześnie zdolność do pracy w grupie
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • samodzielność, sumienność
  • duża dokładność

Zapewniamy:

  • pracę na okres 6 miesięcy z opcją przedłużenia
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze i opcję podnoszenia kwalifikacji
  • opiekę polskiego koordynatora
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby w pokojach samodzielnych z łazienką, kuchnią oraz dostępem do internetu

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja napojów izotonicznych – 04.2018, Bremen

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-napojow-od-zaraz-drezno/

ID ogłoszenia: 6815ac698353dbb2

2 komentarze na “Praca Niemcy bez znajomości języka na produkcji napojów od zaraz Drezno”

  1. Bartek pacholik na 9 kwietnia 2018 @ 10:45

    Jestem zainteresowany waszą ofertą,i prosił bym o kontakt 575538822

  2. Zainteresowani oferta pracy 2 osoby prosze o kontakt nr tel +48 508766871