€ 2500-3200 brutto

Praca Niemcy bez znajomosci języka na produkcji samochodów od zaraz w fabryce z Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Köln
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 maja 2022 01:00

Bez znajomości języka w fabryce samochodów z Köln do podjęcia od zaraz legalna praca w Niemczech na produkcji przy montażu pojazdów. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Kolonia

Zarobki: 2500-3200 brutto (uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji)

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 6

Zadania:

  • montaż samochodów osobowych na linii produkcyjnej w nowoczesnej fabryce działającej ma terenie Kolonii

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie na produkcji lub wykształcenie techniczne
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie (wyższe wynagrodzenie)
  • gotowość do podjęcia docelowo stałej pracy w Niemczech
  • szukamy osób bezkonfliktowych, pracowitych, które przykładają dużą wagę do wykonywanych zadań i są drobiazgowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od kwalifikacji kandydata
  • możliwość awansu dla najlepszych pracowników
  • przez pierwsze miesiące pracy istnieje możliwość skorzystania z zakwaterowania agencyjnego w kwocie 250 euro miesięcznie
  • pracodawca zapewnia pomoc polskojęzycznego koordynatora i wsparcie przy sprawach formalnych

Aplikacja:

Na Państwa zgłoszenia czekamy do końca maja 2022, po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe wyjazdy od zaraz.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Produkcja samochodów, Kolonia – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 54162803cc3ab477

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.