€ 12,58/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz kierowca kat.B – kurier Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 11 października 2018 05:08

Aktualnie poszukujemy od zaraz osób na stanowisko kuriera w Hamburgu. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka dla kierowcy kat.B przy rozwożeniu przesyłek kurierskich.

Stanowisko: Kurier

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Stawka godzinowa: 12,58 na godzinę pracy brutto

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozwożenie oraz dostarczanie przesyłek kurierskich do klientów
  • dbanie o samochód służbowy i powierzone paczki
  • rozliczanie się z dostaw, samodzielny załadunek towarów i rozładunek auta

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem – mile widziana znajomość nawet na poziomie podstawowym

Zapewniamy:

  • atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 12,58 euro brutto
  • pracę na pełny etat
  • pomoc w zorganizowaniu płatnego zakwaterowania na miejscu
  • możliwość ubiegania się o zasili socjalne – np zasiłek na dzieci – kindergeld

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Telefon kontaktowy:  +48 790-219-388

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/kurier-hamburg-niemcy,oferta,6390644

ID ogłoszenia: 1205bbe437c3c008