€ 10,50 euro brutto/h

Praca Niemcy bez znajomości języka od zaraz sprzątanie sal kinowych Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2016 01:00

Od zaraz zatrudnimy pracowników bez znajomości języka do sprzątania sal kinowych w Stuttgarcie. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków na podstawie legalnej umowy.

Rozpoczęcie: od zaraz

Stanowisko: Sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,50 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • jest to fizyczna praca w kinie
  • pracownicy na tym stanowisku będą zajmowaś się porządkowaniem sal kinowych oraz innych pomieszczeń ogólnodostępnych, w tym też toalet
  • praca wykonywana będzie z użyciem odkurzaczy, myjek, mopów, itp.

Oczekiwania:

  • doskonała sprawność fizyczna
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trójzmianowym
  • duża odpowiedzialność
  • dokładność i dbanie o estetykę wykonanych prac
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaangażowanie, niezawodność, wydajność

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu odpłatnego zamieszkania na miejscu
  • zatrudnienie bez doświadczenia ani specjalnych umiejętności
  • pracę od zaraz na podstawie umowy o pracę
  • premie i dodatki
  • płatny urlop

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanie-kina-09/2016″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 75957ba15f9b6431