€ 10,84/h brutto

Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie art. skórzanych od zaraz 2019 Wolfsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wolfsburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2018 05:28

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu artykułów skórzanych. Oferta 2019 z Wolfsburga do podjęcia od zaraz na stanowisku pakowacza portfeli, toreb, pasków itp.

Stanowisko: Pakowacz galanterii skórzanej

Miejscowość: Wolfsburg, Niemcy

Start: od zaraz

Pensja: 10,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca manualna, polegająca na przeprowadzaniu kontroli jakości art. wykonanych z wysokiej jakości skóry licowej oraz ich pakowanie

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • dostępność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • rzetelne wywiązywanie się z obowiązków
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • samodzielność, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane w terminie
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 150 euro miesięcznie – wynajęcie pokoju to koszt 300 euro za miesiąc, jednak pracodawca opłaca połowę kosztów
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: “Pakowacz galanterii skórzanej 01/19”, należy przesłać z dokumentami aplikacyjnymi, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-art-skorzanych-wolfsburg/

ID ogłoszenia: 595a5f88ddc68f4

3 komentarze na “Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie art. skórzanych od zaraz 2019 Wolfsburg”

  1. Wraz z partnerkom jesteśmy zainteresowani ofertą , proszę o kontakt telefoniczy 791777507 lub na skrzynke Wodosik1997@onet.pl

  2. PawelAneta18 na 19 stycznia 2018 @ 15:03

    Witam,
    Jesteśmy parą zainteresowaną (26-30) danym ogłoszeniem. Posiadamy doświadczenie w pracy na produkcji, prawo jazdy kat. B, własny samochód, uprawnienia na wózki widłowe.
    Jesteśmy gotowi na wyjazd od zaraz.

    Prosimy o kontakt pod nr: 514 074 359 lub 690 385 479

    Pozdrawiamy

  3. KATARZYNA CHOJNACKA na 19 stycznia 2018 @ 16:30

    Szanowni Państwo,

    w nawiązaniu do ogłoszenia rekrutacyjnego zamieszczonego w portalu zgłaszam chęć udziału w procesie rekrutacji.
    proszę o odpowiedź na adres e-mail kchojnac73@gmail.com lub pod nr tel. 513641500

    Z poważaniem
    KATARZYNA CHOJNACKA

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.