€ do ustalenia

Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie słodyczy od zaraz Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bielefeld
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 25 maja 2015 00:39

Producent słodyczy z Bielefeld prowadzi nabór na stanowisko pakowacza przy taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Miejsce zatrudnienia: Bielefeld, Niemcy

Stawka godzinowa: do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą

Opis stanowiska:

  • Praca w zakładzie produkcyjnym przy pakowaniu słodyczy na taśmie produkcyjnej.
  • Zadania wykonywane są zespołowo.

Oczekiwania:

  • bezproblemowa umiejętność do pracy w zespole
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w każdym stopniu
  • własny samochód i możliwość zabrania go na czas trwania umowy
  • pełna mobilność
  • umiejętność utrzymywania porządku w miejscu pracy

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy na terenie Niemiec
  • dla najlepszych pracowników umowa o pracę na niemieckich warunkach
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz awansu w strukturach firmy na stanowisko team lidera
  • zapewnione miejsce zamieszkania
  • pomoc w kwestiach urzędowych

Aplikacja:
Prosimy o kontakt poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 720555fba1965a5a

7 Odpowiedzi na “Praca Niemcy bez znajomości języka pakowanie słodyczy od zaraz Bielefeld”

  1. Krystian Zdybel na 25 maja 2015 @ 10:35

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy przy pakowaniu słodyczy. Znam niemiecki w stopniu komunikatywnym. Mam samochód osobowy i prawo jazdy. Jestem gotów do pracy w systemie zmianowym proszę o kontakt w tej sprawie. Tel. 885 695 363.
    Pozdrawiam – Krystian Zdybel

  2. Jestem zainteresowany.Tel.785608509

  3. Witam !
    Jestem zainteresowany ogłoszeniem . Nie mogę ze strony pracujemy wysłać CV. Proszę o adres email to wyślę bezpośrednio do Państwo. Z poważaniem Jacek Rolka

  4. Witam jesteśmy zainteresowane oferta pracy przy produkcji cukierków w Bielefeld prace moze podjąć od zaraz :) Obecnie przebywamy na terenie Niemiec w miejscowości Herzebrock
    Nr kontaktowy +49 152 172 047 41 lub +48 665 768 015

  5. Witam serdecznie. Prace moge podjac od zaraz bo mieszkam obecnie w Bielefeldzie, wiec pracodawca nie bedzie musial martwic sie o meldunek i mieszkanie dla mnie. Mam 31 lat, jestem obowiazkowy, pracowity, sumienny, nie boje sie ciezkiej pracy. Wyslalem juz swoje CV i aplikacje. Mam zamiar podjac prace na stale o ile jest taka mozliwosc.
    Bardzo prosze o kontakt 0151 686 400 31 lub na e-maila tomaszwloch1@wp.pl

  6. august333 na 28 maja 2015 @ 14:44

    Witam serdecznie jestem zainteresowany ofertą pracy.Proszę o kontakt 516 328 723 lub email augustoqwerty@gmail.com

  7. krystians na 3 czerwca 2015 @ 21:52

    Witam,

    Jestem zainteresowany praca przy pakowniau slodyczy w Bielefeld. Bardzo prosze o kontakt i wiecej szczegolow. Moj adres mailowy to krystianstepniak@googlemail.com, tel kom 00447756917893. Z gory dziekuje.