€ 1350 euro do ręki/mc + zamieszkanie

Praca Niemcy bez znajomości języka pomoc kuchenna w restauracji od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 04:27

Oferujemy możliwość zatrudnienia w restauracji z Berlina na stanowisku pomocy kuchennej. Praca w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Zarobki: 1350 euro netto (DO RĘKI) miesięcznie

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w restauracji mieszczącej się w Berlinie
  • do zadań należeć będzie pomoc kucharzom w przygotowywaniu dań, porządkowanie sali, zbieranie naczyń, zmywanie ręczne i maszynowe
  • pracownik zostanie przeszkolony oraz otrzyma uniform służbowy z logo restauracji

Oczekiwania:

  • zmotywowanie, odpowiedzialność
  • dobra organizacja czasu pracy
  • zdolność do pracy w grupie
  • umiejętność szybkiego zaaklimatyzowania się na miejscu
  • możliwość prac w różnych godzinach
  • pracowitość, punktualność

Zapewniamy:

  • przeszkolenie i wdrożenie w zadania
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zorganizowane darmowe wyżywienie – max 2 posiłki na dzień pracy

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • Beschaftigung@germanymail.com

W nagłówku prosimy wpisać: „Od zaraz dam pracę w Niemczech jako pomoc kuchenna, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-niemczech-pomoc-kuchenna-bez-jezyka-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 57157b66801db0d8

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomości języka pomoc kuchenna w restauracji od zaraz Berlin”

  1. Witam.
    Zainteresowana ofertą. Pochodzę z woj. opolskiego, Mam 50 lat (szczupła, wysportowana), wykształcenie wyższe, dobre zdrowie fizyczne i psychiczne, opanowana, odpowiedzialna i zdyscyplinowana, pełna energii i chęci do pracy, doświadczenie w organizacji własnego czasu pracy jak i w pracy w zespole na stanowisku st, specjalisty w administracji państwowej. Doświadczenie w kuchni tylko wyniesione z własnego domu, wszystkie posiłki dla cztero-osobowej rodziny oraz uroczystości rodzinne przygotowywane są zawsze przeze mnie jak również dbanie o czystość w kuchni. Obecnie dzieci studiują, pracują i mieszkają poza domem więc jestem dyspozycyjna, otwarta na nowe wyzwania, praca fizyczna nie jest mi obca w związku z tym bardzo chętnie podejmę zatrudnienie w Państwa zespole. Proszę o szansę i pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
    Pozdrawiam
    Izabela Kozak
    kontakt: tel. 607780966 e-mail izakozak@op.pl