€ do uzgodnienia

Praca Niemcy bez znajomości języka pomocnik na produkcji czekoladek Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 12 czerwca 2017 00:52

Poszukujemy pomocnika do pracy w Niemczech na produkcji czekoladek. Zatrudnienie w fabryce z Monachium dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego przy pakowaniu i obsłudze maszyn produkcyjnych.

Stanowisko: Pracownik produkcji
Dostępne lokalizacje: Monachium, Regensburg, Niemcy
Wynagrodzenie: wysokość do ustalenia

Zakres zadań:

  • wykonywanie nieskomplikowanych prac produkcyjnych oraz obsługa taśmociągu
  • obowiązkiem będzie zalewanie foremek
  • pracownik będzie również zajmował się pakowaniem czekoladek i przeprowadzaniem kontroli jakości

Oczekiwania:

  • zręczność
  • zmotywowanie do podjęcia pracy o takim charakterze
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • szybkość, zwinność
  • doświadczenie oraz umiejętność obsługi maszyn
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • konieczność podlegania ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce na minimum 30 dni przed rozpoczęciem tej pracy

Oferujemy:

  • miejsce zamieszkania
  • przejazdy do pracy
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku niemieckim
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • dla chętnych może to być praca na dłużej
  • bardzo dobre zarobki

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • dppolskihr.4065317@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pomocnik-przy-produkcji-czekoladek-id615689.html

ID ogłoszenia: 912593dc4526924d