€ 2300 +zakwaterowanie

Praca Niemcy bez znajomości języka produkcja kanapek od zaraz dla par fabryka w Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bremen
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 czerwca 2021 02:22

Oferujemy zatrudnienie od zaraz dla par w fabryce z Bremen na produkcji kanapek 2021. Z bezpłatnym zakwaterowaniem Niemcy praca również bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Pensja: 2300 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bremen, Niemcy

Obowiązki:

  • praca przy linii produkcyjnej
  • nieskomplikowane i powtarzalne zadania
  • samodzielne przygotowywanie składników, obsługa urządzeń i łatwe prace manualne przy linii

Oczekiwania:

  • energiczność, pracowitość, niezawodność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • sprawność manualna

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w pensjonacie pracowniczym
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas określony i z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • pełną opiekę na miejscu zapewnioną przez koordynatora – wsparcie przy tłumaczeniach, w bankach, urzędach czy u lekarza
  • bezpieczne środowisko pracy
  • przeszkolenie pracownicze
  • świadczenia socjalne, odprowadzanie podatku, urlop

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez formularz dostępny na poniższej stronie:

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-bremen/

ID ogłoszenia: 32560bfbb3d7539d