€ 2300/mc +zakwaterowanie

Praca Niemcy bez znajomości języka produkcja lodów od zaraz w fabryce z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 lipca 2021 03:06

Zatrudnienie z bezpłatnym zakwaterowaniem od zaraz w fabryce z Berlina przy produkcji lodów. Praca w Niemczech 2021 bez znajomości języka i doświadczenia. Mile widziane osoby z doświadczeniem zawodowym.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Wynagrodzenie: Berlin, Niemcy

Pensja: 2300 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca w fabryce na produkcji lodów oraz deserów mrożonych
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należała obsługa maszyn oraz ich konserwacja, sprawowanie kontroli jakości, dbanie o ciągłość, pakowanie produktów gotowych
  • zadania wykonywane są w warunkach chłodniczych

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • możliwość pracy w warunkach chłodniczych
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze – BHP + stanowiskowe
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione w wynajętych przez pracodawcę mieszkaniach
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, pomoc w banku czy przy przygotowaniu dokumentów
  • świadczenia socjalne i pomoc w ich uzyskaniu
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • przejazdy pomiędzy mieszkaniem a fabryką zapewnione za darmo

Aplikacja:
Na Państwa zgłoszenia czekamy do II połowy sierpnia 2021.

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem maila w postaci:

„Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko”

UWAGA: Prosimy załączyć aktualne CV, LM nie jest wymagany

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: pl.stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 17960fd28fe6e277

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.