€ 10 euro /h brutto

Praca Niemcy bez znajomosci języka przy odśnieżaniu ulic od zaraz w Kempten

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kempten
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 18 stycznia 2016 02:11

Firma z Kempten poszukuje od zaraz pracowników fizycznych gotowych do pracy w Niemczech przy ręcznym lub maszynowym odśnieżaniu bez języka niemieckiego, wymaganego przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Termin: od zaraz, natychmiastowy wyjazd

Miejsce zatrudnienia: Kempten, Niemcy

Stawka godzinowa: 10 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pracę fizyczną przy odśnieżaniu ulic, parkingów i chodników.
  • Obowiązki będą wykonywane za pomocą zapewnionych przez pracodawcę łopat lub ręcznych odśnieżarek spalinowych.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • odpowiedzialność, pracowitość
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w grupie
  • posiadanie i gotowość do zabrania ze sobą ciepłej i nieprzemakalnej odzieży
  • bardzo dobry stan zdrowia, brak przeciwwskazań do pracy na powietrzu przy ujemnej temperaturze

Oferujemy:

  • pracę sezonową prawdopodobnie do marca 2016
  • zapewnione ubezpieczenie pracownicze
  • atrakcyjne stawki godzinowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • zapewnione przejazdy wewnętrzne
  • zorganizowanie miejsce zamieszkania na czas trwania umowy

Aplikacja:

Wiadomość zatytułowaną: “odsniezanie/01/16” prosimy przesłać na podany poniżej adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com
źródło: http://praca-niemcy4u.pl

ID ogłoszenia: 523569c2fb3c2978

1 odpowiedź na “Praca Niemcy bez znajomosci języka przy odśnieżaniu ulic od zaraz w Kempten”

  1. Jestem zainteresowany od zaraz.+48 666942626,. bober1961@o2.pl