€ 9,23 euro brutto/h

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu hamburgerów Garrel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Garrel
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 19 października 2017 04:57

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Garrel od zaraz i bez znajomości języka na produkcji przy pakowaniu hamburgerów. Oferta pracy w Niemczech dla pakowaczy z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik na produkcji – Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Garrel, Niemcy

Pensja: 9,23 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac produkcyjnych w fabryce z Garrel
  • pomoc przy produkcji i pakowaniu hamburgerów

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • preferowane zgłoszenia od osób w pełni mobilnych – z prawem jazdy kat.B oraz swoim samochodem

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowę podpisaną z niemieckim pracodawcą
  • miejsce zamieszkania
  • odprowadzanie składek oraz płacenie podatków
  • ubezpieczenie dla pracownika a także jego rodziny
  • raz na tydzień wypłatę zaliczek
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • opcja rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • urlop zgodnie z prawem
  • bezpłatne wsparcie przy sprawach formalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 40459e7dad2da80b

1 odpowiedź na “Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka przy pakowaniu hamburgerów Garrel”

  1. Witam jestesmy zainteresowani790466611